Sport

Az alábbi linken megtekinthetitek az UniSport hírmagazin frissen megjelent számát.

A tartalomból:

A sok új infó és változás közepette egy dolog biztos: az UniSport – életmód, egészség és egyetemi sportinfói. Pörgesd át a legújabb számot!

• Rekordot döntött a budapesti központtal megrendezett digitális FISU World FORUM 2020 #kattanj_rá, tudj meg mindent, miként zajlott az egyetemi sport egyik legkiemelkedőbb eseménye!
  • Új elnök került a MEFS élére, de az alelnökök és a bizottságok tagjait sem kímélte a változás szele. #képbe_hozunk a részletekkel.
  • A járványhelyzet ellenére a MEFOB-okból sem volt hiány az utóbbi időben. Atlétika, triatlon, strandröplabda és strandkézi sportágakban mérettek meg a bevállalós hallgatók.
  • Kiss Csaba, a Miskolci Egyetem hallgatója az aktuális #jó_arc, aki kiválóan teljesített a fehérvári Atlétika MEFOB-on.
  • A #forma_bontó rovatban a népszerű edzésmódszerekről és az otthon főzés ételmérgezési kockázatairól olvashatsz.
  • #Stresszoldóként pedig a nyitottá vált egyetemi túralehetőségek között böngészhetsz.