Állás

A Mosonmagyaróvári székhelyű HI Épületgépész KFT (9200 Mosonmagyaróvár, Alkotmány út 3/A/2.) felvételt hirdet az alábbi állás betöltésére: épületgépész mérnök

Követelmények: Szakirányú, felsőfokú végzettség

Munkakörülmények: A munkavégzéshez szükséges informatikai háttérrel rendelkező, modern irodai háttér. Hosszútávú munkalehetőség mellett karrier építési lehetőség.

Kötelességek:​ Pontos, munkájára igényes, szakmai megbízhatóság, lojalitás, fejlődési igény

Amit kínálunk: versenyképes jövedelem, hosszú távú munkalehetőség, folyamatos szakmai fejlődést segítő továbbképzéseken való részvétel biztosítása, munkába járás támogatás

Jelentkezni lehet: 96/206-523, ill. 0630/9561859 telefonszámokon vagy az alábbi e-mail címen: hiepgep@t-online.hu

Honlap: www.hiepuletgepesz.hu

A HI Épületgépész Kft. (9200 Mosonmagyaróvár, Alkotmány út3/A/2.) egy mosonmagyaróvári székhelyű vállalkozás, mely 1993 óta megszakítás nélkül foglalkozik ipari és lakossági épületgépész rendszerek tervezésével, kivitelezésével, karbantartásával, valamint az ezekhez kapcsolódó technológiai rendszerek, gépek telepítésével, szerelésével, javításával. Megrendeléseink számának évek óta tartó dinamikus növekedése miatt folyamatosan bővítjük mind fizikai, mind szellemi dolgozóink létszámát. Vállalkozásunk ebben a dinamikusan fejlődő szakmai csapatban lehetőséget szeretne biztosítani pályakezdő a szakma iránt elhivatottságot érző fiatal gépészmérnökök számára, akik így az elméleti tudás megszerzése után egyből a gyakorlati munkában is ki tudnák próbálni szakmai ismereteiket.