Sport

Itt megtekinthetitek az UniSport hírmagazin frissen megjelent számát, valamint a kiadványt elérhetitek a facebook posztunkban is!

A tartalomból:

Utolsó előtti lapszámával jelentkezik az UniSport, a hallgatók magazinja! Benne izgalmas maszkos-táncos képriportot, karácsonyi ajándéktippeket, táplálékkiegészítő útmutatót és izgalmas interjúkat találsz!

• Kifaggatta az UniSport a csinos BME fitnesz-bajnokot: Ágoston Dorottyát; az SE Testnevelési és Sportközpontjának vezetőjét: Várszegi Kornéliát; sőt a Sakk Egyetemi Világbajnokságon résztvevő magyar csapat egyik tagját is.
  • Felületet kapott a BME szuper öko-projektje: a Solar hajó; a DEAC teljesítménye az Erste-ligában; de nem maradnak el a mozgásos tippek és az egészségvédő tanácsok sem.